logo
Przeglądasz kategorię: Kobiety i Mężczyźni

Kobiety i mężczyźni

Kobieta i mężczyzna nad wodąNie od dzisiaj wiadomo, że faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus. A więc różni nas prawie wszystko, ale może też coś nas łączy?

Kategoria "Kobiety i mężczyźni" ma za zadanie zgrupować serwisy, fora, blogi i zwykłe strony internetowe, które mają cokolwiek wspólnego z tematem relacji damsko-męskich. Podajmy chociaż kilka wytycznych, jakimi będziemy się kierować podczas przyjmowania serwisów.

 • Ona i On
  Będziemy chcieli sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jest w ogóle jakikolwiek wspólny mianownik kobiety i mężczyzny? A jeśli tak wiele nas dzieli, to dlaczego nie możemy żyć bez siebie?
 • Małżeństwo
  Wszystko na temat małżeństwa. Każdy serwis traktujący na temat tego sakramentu i jego roli w życiu społecznym, bardzo mile widziany. Nie odrzucimy również portali matrymonialnych, które z pewnością znajdą u nas "pokrewną treść". Poprzez gromadzenie stron z tematyki małżeńskiej, będziemy próbować przybliżyć przeciętnemu internaucie to zagadnienie.
 • Randki
  Czemu coraz więcej ludzi decyduje się na bycie w wolnych związkach? Prosimy o dużą liczbę serwisów, które potrafią doradzić, czy warto być nieżonatym mężczyzną, czy tez niezamężną kobietą? Czy sama randka może wystarczyć do zaspokojenia życiowych potrzeb? Tutaj serwisy randkowe mogą wieść prym, lecz niekoniecznie. Istnieje wiele tematycznych stron www, które poruszają ten palący dzisiaj temat.
 • Indywidualne potrzeby
  Wiadomo, iż zarówno kobieta jak i mężczyzna zbudowani są z innej gliny i potrzebują do życia innych bodźców. Co podnieca kobietę? Czy tylko zakupy w drogich galeriach, a może wizyta w SPA? Jakie sporty uprawiają mężczyźni, a jakie najczęściej lubią kobiety? Czy warto dążyć do wypracowania wspólnych potrzeb, np. sobotni wypad na golfa? Czy też może facet i dziewczyna powinni dawać sobie wolną rękę i każde realizować się osobno, po swojemu?

Artykuły (wpisy) znajdujące się w tej kategorii:

Fotografia portretowa

Fotografia portretowa Wiele osób zastanawia się, dlaczego ich zdjęcia nie przypominają tych z pierwszych stron gazet. Najczęściej wykonujemy zdjęcia portretowe, które wbrew pozorom wymagają od fotografa bardzo dużo umiejętności technicznych, a także znajomości sprzętu. Fotografia portretowa wymaga także sporo od sprzętu – podstawą jest jasny i ostry obiektyw oraz możliwość manualnego ustawienia wartości...

logo
Artykuły gościnne | właściciel: Paweł Krzyworączka