logo
Przeglądasz kategorię: Transport

Transport

Forma transportu, czyli mostW tej kategorii zamieszczamy wszelkiej maści informacje na temat transportu, nie tylko w wydaniu krajowym.

Transport - wbrew pozorom - jest pojęciem niesłychanie rozległym. Można wymienić przynajmniej kilkanaście rzeczy z transportem związanych. Zwróćmy uwagę na kilka kluczowych:

 • Rodzaje transportu
  Podstawowe środki transportu to: samolot, samochód, pociąg, statek (prom). Różne rodzaje biznesów potrzebują różnych środków transportu. Wszystko zależy od tego, co i gdzie (skąd) chcemy przewieźć. Jeśli ściągamy zabawki z Chin, to niewątpliwie skorzystamy ze statku, który płynie długo, ale jest o wiele tańszy niż samolot. Jeżeli przewozimy akumulatory z Gdańska do Krakowa, to prawdopodobnie wybierzemy transport samochodowy. W końcu jeżeli mamy do przewiezienia 200 ton węgla z Poznania do Lublina to nie pozostaje nic innego, jak tylko pociąg.
 • Firmy transportowe
  Chcemy w naszym projekcie skupić większość najlepszych serwisów, prezentujących czołowe firmy transportowe w Polsce, ale także za granicą. Może to dziwne, ale bardzo często wtedy, kiedy potrzebujemy coś przewieźć, nie mamy pod ręką żadnej konkretnej firmy przewozowej. Czas to zmienić poprzez projekt Sukceseo. Mając przegląd wielu firm, będziemy mieli również pojęcie na temat kosztów transportu.
 • Koszty transportu
  Tutaj istnieją niewiarygodne rozbieżności. Zwykły przewóz tirem z Warszawy do Wrocławia w jednej firmie może kosztować o wiele więcej, aniżeli u konkurencji. Chcemy dotrzeć do różnych cen i je porównać. Po to, żeby mieć możliwość prawdziwego i nieskrępowanego niczym wyboru najkorzystniejszej oferty.
 • Kadra transportu
 • Nieważne, czy to kierowca busa, pilot śmigłowca, albo też kapitan statku. Każdy, kto kieruje jakimkolwiek pojazdem wykonującym usługi przewozowe, musi być fachowcem. Ale niestety, o dobrych specjalistów jest ciężko. A więc, gdzie możemy znaleźć dobrych pracowników? Ile trzeba zapłacić dobremu kierowcy? Jaki staż pracy powinien mieć pilot samolotu, który ma dla nas przewozić żywicę odlewniczą z Petersburga do Wrocławia? Te i inne pytania dotyczące specjalistów branży transportowej będziemy starali się rozstrzygnąć w tej kategorii.

Artykuły (wpisy) znajdujące się w tej kategorii:

Artykuły, wpisy gościnne

Jeszcze nie dodano żadnego wpisu - Twój może być pierwszy!

logo
Artykuły gościnne | właściciel: Paweł Krzyworączka