logo
Przeglądasz kategorię: Uroda i Kosmetyki

Uroda i kosmetyki

Piękne okoKategoria "Uroda i kosmetyki" należy do najbardziej rozbudowanych. Złośliwi powiedzą zaraz, że może jednak być nieco okrojona, bo dotyczy w głównej mierze... samych kobiet. Ale to oczywiście nieprawda. Dzisiejszy przemysł kosmetyczny jest prawie równo podzielony pomiędzy segment kobiecy i męski. Potwierdzają to badania statystyczne prowadzone przez firmy do tego upoważnione. Ich wyniki zaskakują, bo jak się okazuje, aż 45% obrotu wielkich koncernów kosmetycznych jest zyskiem ze sprzedaży kosmetyków dla mężczyzn.

Niewiele różni się sektor usług pielęgnujących urodę. Mężczyźni wbrew obiegowej opinii już dość dawno zdecydowali się na odwiedzenie kosmetyczek, salonów urody i SPA. A to, że raczej nie malują twarzy, wcale nie oznacza, że zapotrzebowanie na pielęgnację ciała jest dużo mniejsze wśród panów, niż pań.

Jakich serwisów spodziewamy się na łamach Sukceseo w tej kategorii?

Sklepy internetowe

Przede wszystkim oczywiście cała gama istniejących sklepów internetowych. Polski Internet jest niezwykle bogaty, jeśli chodzi o sprzedaż kosmetyków. Można śmiało powiedzieć, iż istnieje kilkaset sklepów oferujących kosmetyki. Segment ten można podzielić niejako na dwie kategorie. Pierwsza z nich to sklepy dystrybuujące kosmetyki znanych marek. Zaś druga grupa to marki polskie, które mają również sporo sklepów partnerskich sprzedających ich towar.

Serwisy usługowe

Chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju strony internetowe, które oferują usługi kosmetyczne. To przede wszystkim - ale nie tylko. Ostatnio bardzo modne stały się SPA, gdzie na przemian możemy spotkać kobiety i mężczyzn. Od kilku, a może nawet kilkunastu lat, pielęgnacja ciała stała się dla Polaków ważna. I pomimo różnego rodzaju przeszkód finansowych, ciągle wiele z nas nie oszczędza na tej formie.

Strony informacyjne

Polska sieć aż roi się – pisząc kolokwialnie - od witryn internetowych poruszających tematy urody i kosmetyków. Jeśli chodzi o urodę, to stanowią one doskonałe uzupełnienie informacji, które podają sklepy internetowe, ze wskazaniem nawet na serwisy towarzyszące. Dzieje się tak, ponieważ wiele sklepów, które prowadzą tego typu biznes, niesłusznie nie zwraca dużej uwagi na opisy produktów. Jest tylko to, co konieczne, i na tym koniec. A to błąd, bo internauci szukający określonej rzeczy zmuszeni są do zasięgania opinii gdzie indziej, ażeby podjąć w kocu decyzję o zakupie.

A zatem czekamy na morze stron internetowych, które będą doskonałą podstawą do stworzenia jednej z najbardziej rozbudowanych kategorii SUKCESEO. Bo potencjał z pewnością jest wielki.

Artykuły (wpisy) znajdujące się w tej kategorii:

Szczotki do mycia i masażu ciała – sklep internetowy

Szczotki do mycia i masażu ciała – sklep internetowy Codziennie się myjemy. Po myciu ciała, często wcieramy różnego typu specyfiki: kremy, balsamy, oleje. Czy pamiętamy jednak o masowaniu ciała? Szczotki do mycia i masażu ciała są wręcz niezbędne, jeśli chcemy zadbać o to, by nasza skóra była jędrna i wyglądająca młodo. Jednak korzyści z codziennego masażu ciała jest o wiele więcej. Dzięki masażowi zrelaksujesz się. Po ciężkim...

Trycholog – na ratunek włosom

Trycholog – na ratunek włosom Coraz częściej słyszymy o trychologii Czym ona jest i czym się zajmuje? Jeżeli wypadają Ci włosy lub masz z nimi inny problem, ten temat jest właśnie dla Ciebie. Trychologia jest dziedziną nauk medycznych zajmującą się schorzeniami skóry głowy i włosów, ich rozpoznawaniem i leczeniem. W dzisiejszych czasach większość ludzi boryka się z problemami skóry głowy i włosów. Zwłaszcza...

logo
Artykuły gościnne | właściciel: Paweł Krzyworączka