logo
Przeglądasz kategorię: Wiadomości, Informacje, Aktualności

Wiadomości, informacje, aktualności

Człowiek z gazetąPowyższa kategoria to prawdopodobnie nie będą serwisy typu Onet.pl czy Interia.pl. Jakkolwiek nie zamykamy bram przez gigantami, to jednak te olbrzymie portale rządzą się innymi prawami i innymi strategiami marketingowymi. Zależy nam natomiast na wszystkich innych serwisach, które mają coś wspólnego z bieżącymi wydarzeniami zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jest w sieci wiele stron, których właściciele są prawdziwymi pasjonatami tego, co się dzieje wokół nas, na co dzień. Przeważnie elementem wyrazu są blogi, ale nie tylko. Również nieco większe portale i wortale, które komentują gospodarkę, politykę, sport, kulturę i sztukę. Warto nadmienić, iż niezmiernie cenną wartość dla projektu Sukceseo.pl będą miały strony, które publikują felietony na temat tego, co się wydarzyło. Coś na wzór tygodników "Polityka", czy "Wprost". A więc generalnie jakby dwa rodzaje serwisów:

  • typu dzienniki
  • typu felietony
A co, jeśli chodzi o szczegóły, na które czekamy?

Gospodarka

Codziennie setki, jeśli nie tysiące, wydarzeń w kraju i za granicą wzbudzają wielkie emocje we wszelkiego rodzaju mediach, poczynając od gazet codziennych, poprzez telewizję, skończywszy na internecie. To, co dzieje się w gospodarce, interesuje chyba największą grupę osób, gdyż nawet polityka nie przebije podwyżek emerytur, czy też najniższej płacy krajowej. Szacuje się, iż to właśnie zagadnienia gospodarcze są najszerzej komentowane w mediach.

Polityka

Polityka również nie daje o sobie zapomnieć i jest obecna zawsze i wszędzie. Po roku 2007 szczególnie jest na ustach wszystkich ze względu na kolejne kryzysy i związane z tym napięcia polityczne. Wśród przeróżnych serwisów "polityków - amatorów" można znaleźć również bardzo ciekawe blogi zawodowych polityków. Między innymi Janusza Korwina - Mikke.

Sport

Sport jest w tej uprzywilejowanej sytuacji, że ma swoją oddzielną kategorię, jak również będzie z otwartymi rękoma przyjmowany tutaj, czyli w "Wiadomościach, informacjach, aktualnościach". O sporcie można by pisać bez końca. Jest to jedna z najbardziej lubianych i powszechnych, nazwijmy to, dziedzin życia. Bardzo wiele dyscyplin sportowych ma swoje osobne fora internetowe. Istnieje i działa również, i to niejedno, forum sportowe ogólnotematyczne, gdzie spotykają się zagorzali fanatycy. Przeważnie są to ludzie, którzy zarówno sport uprawiają na co dzień, jak i śledzą wydarzenia sportowe w mediach.

Kultura i Sztuka

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważnymi elementami są naszym życiu kultura i sztuka. Niestety łatwiej jest zostawić komentarz w portalu internetowym, aniżeli wybrać się do teatru, czy do muzeum. Czy pozycjonowanie stron związanych z kulturą i sztuką ma szansę to zmienić? Wypada mieć tylko nadzieję, że tak.
Kultura i sztuka ma również, podobnie jak sport, swoją osobną kategorię, I tak jak w przypadku sportu, jeśli ktoś sobie życzy, będzie miał możliwość umieszczenia swoich witryn mówiących o tym zagadnieniu i tutaj i tam.

Artykuły (wpisy) znajdujące się w tej kategorii:

Artykuły, wpisy gościnne

Jeszcze nie dodano żadnego wpisu - Twój może być pierwszy!

logo
Artykuły gościnne | właściciel: Paweł Krzyworączka