logo
Przeglądasz kategorię: Zwierzęta

Zwierzęta

Zielona żabaTemat zwierząt jest zagadnieniem bardzo wdzięcznym i zarazem bardzo odpowiedzialnym. Każdy, kto pisze cokolwiek na temat zwierząt i wszystkiego, co z nimi związane, musi to robić solidnie. I zgodnie ze stanem faktycznym. To znaczy, jeśli na przykład prowadzi stronę o Wrocławskim ZOO, to informacje tam zawarte muszą być sprawdzone u źródła.

Bardzo wiele rodzajów serwisów dotyczących zwierząt może wejść w skład Sukceseo. Spróbujmy wymienić chociaż część z nich, ażeby mieć pojecie, czego tak naprawdę będziemy oczekiwać po zawartości tej kategorii:

 • Sklepy internetowe
  Oferujące przede wszystkim wszelkie akcesoria związane ze zwierzakami, jak na przykład smycze, kagańce, kuwety, budy dla psów, klatki dla kanarków, itd. Czyli to, czego potrzebujemy dla zwierząt, które utrzymujemy w domu, ale nie tylko. Tutaj będą też wszelakiego rodzaju produkty żywnościowe. Poczynając od karmy dla psów, poprzez trociny dla chomików, skończywszy na akcesoriach dla świnek morskich.
 • Serwisy informacyjne
  Ich powinno być najwięcej. Jest wiele forów, blogów i innego typu serwisów traktujących o zwierzętach i to nie tylko domowych. Nie tylko Wikipedia powinna edukować internautów szukających wiadomości na przykład na temat krokodyla, czy zwykłej krowy. Jest wielu pasjonatów, którzy podróżują po świecie i wstawiają na własne blogi mnóstwo zdjęć zwierząt, często bardzo egzotycznych, które z pasją opisują. Wystarczy wspomnieć chociażby o serwisie pewnego podróżnika, który poświęcił kilkanaście stron najbardziej jadowitej odmianie piranii.
 • Schroniska dla zwierząt
  To bardzo specyficzna kategoria, jednak wcale nie jest powiedziane, że nie będzie potrzebowała silnej pozycji w wynikach wyszukiwania. Chociażby z tego powodu, że właśnie schroniska potrzebują zawsze i ciągle wsparcia. I jest wiele osób, które mogły i chciałyby wesprzeć, jednak, jeśli im tego nie podamy na tacy, nie zadadzą sobie trudu, żeby poszukać.
 • Zoologia
  Swego czasu bardzo popularne sklepy stacjonarne. Do których chodziła co druga polska rodzina. Po zmianie ustroju w Polsce, te sklepy nadal istnieją, ale... No właśnie: niestety tylko niewielki odsetek z nich ma swoje strony internetowe. I to się musi zmienić. A jeśli powstaną witryny www sklepów zoologicznych, to później już tylko krok w stronę pozycjonowania.

Artykuły (wpisy) znajdujące się w tej kategorii:

West Highland White Terrier – najlepszy przyjaciel

West Highland White Terrier – najlepszy przyjaciel Psy tej rasy wywodzą się ze Szkocji, zostały wyselekcjonowane z rodziny Terrierów, w celu stworzenia takiej rasy, która będzie szczególnie przydatna w ochronie domostw przez różnego rodzaju mniejszymi, ale dokuczliwymi zwierzakami, jak szczury czy lisy. Zaczęto tez używać psów tej rasy do polowania na niektóre zwierzęta, bowiem charakteryzowały się znakomitym węchem, zawziętością wobec...

Odpowiedzialna adopcja kota (2)

Odpowiedzialna adopcja kota (2) Odpowiedzialna adopcja oznacza bezpieczną podróż dla kota Warunkiem adopcji kota jest posiadanie kontenera. Kota przewozimy w specjalnym transporterze, nawet w samochodzie. Kota praktycznie nie da się nauczyć chodzenia na smyczy. Wożenie kota luzem w samochodzie oznacza nie tylko niebezpieczeństwo wypadku gdy np. kot wejdzie pod pedał lub przestraszy się i skoczy na kierownicę. Kot może...

Odpowiedzialna adopcja kota (1)

Odpowiedzialna adopcja kota (1) Większość ludzi lubi koty jako mruczące, puchate stworzonka, które kochamy, głaszczemy, przytulamy. Osoby, które mają koty do adopcji w Warszawie, starają się znaleźć dla uratowanych przez siebie kotów stabilne, spokojne miejsce w rodzinie, gdzie kot będzie członkiem rodziny a nie zabawką, zachcianką, przytulanką. Kot  jest czującą istota, która myśli w inny sposób niż my ale czuje...

logo
Artykuły gościnne | właściciel: Paweł Krzyworączka